Sukcesy zawodniczek z naszej gminy w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W sobotę, 19 listopada 2016r., w Bochni odbył się drugi etap (powiatowy) XVII Edycji Turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” , który  rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców U-8, U-10 oraz U-12.

Dziewczęta z Królówki, pod opieką pana Adama Łąckiego, wzięły udział w rozgrywkach w kategorii U-10. Ich rywalem była od zawsze bardzo mocna drużyna z Sobolowa. Mecz rozpoczął się nie po ich myśli, gdyż pierwszą połowę przegrywały 0:2, ale dziewczynki  nie poddały się i na drugą połowę wyszły jeszcze bardziej zmotywowane strzelając trzy kolejne bramki i wygrywając całe spotkanie 3:2. Wygrana dała im awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę w Krakowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Skład drużyny: Tworzydło Wiktoria( kl.II), Wąs Martyna (kl.III), Płachta Martyna (kl.III), Gacek Patrycja (kl.III), Wolak Karolina (kl.III), Kufta Julia ( k.II), Wołowczyk Justyna (kl.III).

img_0949

W turnieju uczestniczyły także dziewczęta ze Starego Wiśnicza, pod opieką pani Jolanty Hojnik oraz pani Marty Smędy,  w kategorii U-12. Drużyna po zaciętej walce zdobyła II miejsce. Gratulujemy!

Skład drużyny: Klaudia Papież, Aleksandra Olipra, Amelia Kolarz, Oliwia Styc, Natalia Anioł, Gabriela Put, Patrycja Trzósło, Magdalena Cichoń, Martyna Bienias, Olga Tabor.