Piłkarscy Mistrzowie Małopolski ze Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu

11 czerwca na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku odbyły się finałowe zawody Małopolskich Igrzysk Dzieci w piłce nożnej szkół podstawowych w kategorii klas 4-6. Prawo do uczestnictwa w tych zawodach zdobyło 6 drużyn (mistrzów zawodów rejonowych).
W wielkim finale bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu, którzy bez najmniejszego problemu pokonali wszystkie drużyny i zdobyli tytuł Mistrzów Małopolski. Drużyna z Nowego Wiśnicz była chwalona przez wszystkich trenerów i obserwatorów zawodów, zarówno wielkiego finału, jak i zawodów rejonowych, za bardzo wysokie umiejętności techniczne, taktyczne i dużą dojrzałość w prowadzeniu gry.
Tytuł Mistrzów Małopolski wywalczyli:
Kacper Klimek, Maksymilian Klimek, Filip Kuc, Radosław Szewczyk, Dominik Drożdż, Karol Drożdż, Bartosz Ropek, Piotr Tworzydło, Dominik Kamiński, Antoni Kalinowski pod opieką trenera Bartłomieja Hołysta.
Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miejskiemu za pomoc w zapewnieniu transportu na zawody.

Bartłomiej Hołyst

Folder Gallery Error: Unable to find the directory images/stories/sport/2019_06_14_mistrzowie_ID_nozna.