Inwestycja z perspektywą – ruszyło głosowanie!

W środę ruszyło głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie “Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.
Gmina Nowy Wiśnicz zgłosiła dwa zadania. Pierwsze z nich to „Głęboka modernizacja energetyczna budynków edukacji szkolnej na terenie Gminy Nowy Wiśnicz” finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 4 Regionalna polityka energetyczna Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym. W ramach tej inwestycji przeprowadzona zostały prace termomodernizacyjne Szkół w Starym Wiśniczu, Muchówce, Królówce i Połomiu Dużym.

Drugie zadanie to „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja obiektów o charakterze sportowo-rekreacyjnym oraz zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie działki nr 733 i działki 734 w centrum Nowego Wiśnicza – Targowica”. 

Na stronie  www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce.
Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów – lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

Link do głosowania: TUTAJ

Głosowanie potrwa do końca roku. Laureatów konkursu ogłosimy po Nowym Roku.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką “Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.