Turniej Tenisa Stołowego w Muchówce

W sobotę 18 lutego 2012 roku w Świetlicy Wiejskiej w Muchówce odbył się III Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Nowego Wiśnicza, zorganizowany z inicjatywy radnego Muchówki pana Władysława Starego.
W turnieju wzięło udział 38 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich reprezentujących świetlice wiejskie w Leksandrowej, Połomiu Dużym, Wiśniczu Małym, Starym Wiśniczu i Muchówce: Piotr Brzegowy, Łukasz Brzegowy, Mateusz Filipek, Bartłomiej Sułek, Kamil Cabała, Angelika Gos, Kacper Drabik, Kamil Biernat, Monika Stara, Marcin Palej, Joanna Gaworczyk, Paulina Stara, Anna Mochel, Karol Stary, Marcin Stary, Karol Brzegowy, Rafał Tworzydło, Kazimierz Kukla, Konrad Kupiec, Jarosław Kukla, Mateusz Put, Damian Strzałka, Tomasz Widełka, Damian Kawalec, Daniel Kawalec, Karol Kluba, Adrian Wieciech, Jakub Daniec, Ewelina Szustka, Filip Radzięta, Dawid Majcher, Sebastian Piech, Bartłomiej Chrzan, Rafał Grabarz, Arkadiusz Biernat, Konrad Chrzan, Dawid Trzeciak i Grzegorz Tworzydło. Nad poprawnością przebiegu turnieju czuwali sędziowie: Ryszard Gaworczyk, Mirosław Gaworczyk oraz Kazimierz Stary. Zawodnicy wykazali się bardzo wysokim poziomem umiejętności, sportowym duchem i kulturą osobistą.
W kategorii Szkoły Podstawowe najlepszy okazał się Marcin Palej z Połomia Dużego, miejsce drugie zajął Piotr Brzegowy z Muchówki a miejsce trzecie Piotr Brzegowy z Muchówki. Wśród gimnazjalistów, po zaciętej walce zwyciężył Mateusz Put z Wiśnicza Małego, miejsce drugie wywalczył zeszłoroczny zdobywca pucharu Karol Stary z Muchówki, na miejscu trzecim uplasował się Filip Radzięta z Kobyla. W najstarszej kategorii wiekowej Puchar Burmistrza otrzymał Rafał Grabarz z Kobyla, na drugim miejscy znalazł się Arkadiusz Biernat, również z Kobyla, miejsce trzecie zdobył Dawid Trzeciak z Połomia Dużego.

(S.M.)

turniej tenisa

Folder Gallery Error: Unable to find the directory images/stories/SWIETLICE/MUCHOWKA/2012_02_turniej_tenisa.